Additional information
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.4 × 1.5 cm |
| Pages | 198 |
| Author(s) | EH Carr |
| Publisher | Penguin Modern Classic |
| Language | English |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141010205 |
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.4 × 1.5 cm |
| Pages | 198 |
| Author(s) | EH Carr |
| Publisher | Penguin Modern Classic |
| Language | English |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141010205 |
Reviews
There are no reviews yet.