Additional information
| Weight | 134 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 110 |
| Author(s) | Govind Pansare |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118130 |
| Weight | 134 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 110 |
| Author(s) | Govind Pansare |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118130 |
Reviews
There are no reviews yet.